Ojciec mógł dostać zawału serca

Zapytałem, czy nie brał pod uwagę tego, że ojciec mógł dostać zawału serca. Pytanie to 68 wyraźnie zaskoczyło go. ‚ Całą tę imprezę opisuję, bo wydaje mi się, że sytuacja była ypowa. Tak niesławnie kończy się prawie zawsze próba „usamodzielnienia się” przed czasem. To dobrze, gdy młody człowiek nie chcse być ciężarem dla rodziny. Czasy jednak zmieniły się na tyle, żę kariera chłopca okrętowego ani nie jeSt łatwa, ani nie prowadzi-*do kariery wielkiego podróżnika. Co Julkowi dała ucieczka w „daleki świat”? Trochę poniewierki i ośmieszenie w oczach rówieśników.
Potrzeba przyjaźni W każdym wieku człowiek odczuwa potrzebę przyjaźni, miłości. Tylko że w wieku dziecięcym wystarcza zupąłnie świadomość, że się jest kochanym przez rodziców.

Witaj na moim blogu o edukacji! Serwis poświęcony jest wiedzy i edukacji! Znajdziesz tutaj wiele ciekawych popularnonaukowych artykułów. Prowadzenie bloga to moja pasja dlatego przykładam się do tego i każdy artykuł starannie opracowuje. Jeśli podobają Ci się treści jakie tutaj zamieszczam to zapraszam do likowania na fb i komentowania!

Znalazłeś się tutaj dzięki poniższej frazie kluczowej:

Wszelkie prawa zastrzeżone (C)